فروردین 90 - قرمز آ تشین
سفارش تبلیغ
صبا

قرمز آ تشین


ساعت 10:55 صبح پنج شنبه 90/1/25

3دایی: به طور غیرمستقیم با کیروش همکاری خواهم کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: برای کمک به تیم ملی کشورم به طور غیرمستقیم با کی‌روش همکاری خواهم کرد.

علی دایی پس از تمرین امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه پس از بازی مقابل ذوب‌آهن، پرسپولیس در شرایط بسیار خوبی است و سعی کرده‌ایم تا بازیکنان را برای یک بازی حساس مقابل استیل‌آذین آماده کنیم. متأسفانه وی افزود:ما چند مصدوم داریم که کادر پزشکی در حال تلاش است که این بازیکنان را به شرایط ایده‌آل برساند و امیدوارم شرایط مهیا شود تا این بازیکنان در برابر استیل‌آذین به ما کمک کنند.

سرمربی پرسپولیس گفت:‌ تیم استیل‌آذین برای من قابل احترام است من اصلاً نگاه نمی‌کنم که این تیم در کجای جدول قرار دارد. شاید سخت‌ترین بازی خودمان را در لیگ باید مقابل استیل‌آذین انجام دهیم. این تیم چیزی ندارد که از دست بدهد. به همین دلیل با تمام قدرت به مصاف پرسپولیس خواهد آمد.
دایی تأکید کرد: من به توانایی بازیکنان استیل‌آذین اعتقاد دارم استحقاق این تیم نیست که در انتهای جدول باشد. حالا هر شرایطی است من به این تیم احترام خواهم گذشت و امیدوارم در این دیدار سخت به هدف اصلی خودمان یعنی 3 امتیاز برسیم. فقط متأسفانه سامان آقازمانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.
دایی در جواب سؤالی که نظر شما در خصوص انتخاب کی‌روش چیست، گفت: همان‌طور که بارها گفتم ایشان نیازی به تعریف و تمجید من ندارد او مربی تیم ملی پرتغال، رئال مادرید و منچستر یوناتید بوده است احتیاجی ندارد من درباره او حرفی بزنم چون مربی بزرگی است؛ اما باز هم می‌گویم یک مربی حرفه‌ای و بزرگ نیاز به ابزارهای لازم دارد تا در فوتبال ما موفق شود.
وی در جواب سؤالی که آیا به کی‌روش کمک خواهید کرد یا خیر نیز گفت: من برای موفقیت تیم ملی کشورم و افتخار برای جمهوری اسلامی ایران به طور غیر مستقیم با کی‌روش همکاری خواهم کرد هر فرد دیگری هم اگر سرمربی تیم ملی ایران باشد با او همکاری خواهم کرد چون دوست دارم تیم ملی کشورم موفق شود.
دایی همچنین در خصوص بلوکه کردن حساب فدراسیون نیز یادآور شد: این مسئله به من ارتباطی ندارد که حساب فدارسیون بلوکه شده است یا خیر. فدراسیون فوتبال باید مالیات من را پرداخت می‌کرد که متأسفانه این اتفاق نیفتاده است. دیگر به وزارت امور اقتصاد و دارایی ربط دارد که حساب فدراسیون را بلوکه کند یا خیر. من با هیچ کسی اختلافی ندارم و قبلاً هم گفتم فقط حقم را می‌خواهم.
وی درباره اس‌ام‌ا‌س‌های تهدیدآمیزی که در چند وقت اخیر بر ضررش در سطح تهران پخش شده است، نیز گفت: اول باید بگویم اصلاً و ابداً با مشوقین زحمت‌کش و عاشق پرسپولیس هیچ مشکلی ندارم. فقط چندنفر به تعداد انگشتان دست هستند که اینها افرادی سودجو هستند نه مشوقین پرسپولیس. من با این عوامل مشکل دارم چون دنبال منافع خودشان هستند. یک روز مدیرعامل و یک روز مربی را زیر سؤال می‌برند. شما مطمئن باشید مشوق خوب و با وجدان هم در پرسپولیس وجود دارد که من به آنها خسته‌نباشید می‌گویم. شما این را بدانید برخی‌ها هستند که می‌خواهد با شلوغ‌کاری آرامش ما را به هم بریزند که من اجازه این کار را به آنان نمی‌دهم چون می‌خواهم پرسپولیس موفق باشد.
دایی خاطرنشان کرد: مثلاً خیلی‌ها دوست دارند بگویند من با کاشانی مشکل دارم اما این مسئله اصلاً صحت ندارد و ما همه یکدل هستیم تا پرسپولیس موفق شود


¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

ساعت 10:21 صبح دوشنبه 90/1/22

3بغض پرسپولیس با 3 گل ترکید

تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه 3 بر صفر تیم مدعی ذوب‌آهن را در اصفهان شکست داد.

دیدار تیم های ذوب آهن و پرسپولیس از ساعت 16:45 در ورزشگاه فولا شهر اصفهان در حضور 10 هزار تماشاگر آغاز شد که این مسابقه در نهایت با نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.
 در حالی که ذوب آهن بازی را بهتر آغاز کرده بود در دقیقه 9 پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که توپ مازیار زارع به تیر دروازه برخورد کرد.

 در ادامه این شاگردان ابراهیم زاده بودند که در دقیقه 19 صاحب فرصتی مناسب شدند اما ضربه رجب زاده را علیرضا نورمحمدی مدافع پرسپولیس از روی خط دروازه بیرون کشید.
 پرسپولیس در دقیقه 5+45 توسط امیرحسین فشنگچی به گل دست یافت تا با برد یک بر صفر به رختکن برود.

 درحالی که به نظر می رسید ذوب آهن برای جبران نتیجه پرسپولیس را وادار به دفاع کند این شاگردان دایی بودند که توانستند با حفظ دروازه خودی به تعداد گل های خود بیفزایند.
 در دقیقه 66 وحید هاشمیان توانست دومین گل سرخپوشان و اولین گل خود برای این تیم را به ثمر رساند.
 در دقیقه 70 نیز محمد نوری توانست گل سوم پرسپولیس را بزند.

 پرسپولیس با این پیروزی 47 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تراکتورسازی در رده پنجم قرار گرفت.
 ذوب آهن نیز با همان 53 امتیاز تا قبل از مشخص شدن نتیجه بازی استقلال و تراکتورسازی در رده دوم باقی ماند.

 پرسپولیس با این پیروزی و با توجه به شکست سپاهان مقابل مس کرمان به نفع استقلال 52 امتیازی که در رده سوم جدول قرار دارد، کار کرد.
 شاگردان دایی در دیدار رفت نیز موفق شده بودند با نتیجه 2 بر صفر ذوب آهن را شکست دهند.

 قضاوت این مسابقه بر عهده سعید مظفری زاده بود. وی به خلعتبری، حسینی و حدادی فر از ذوب آهن و سامان آقازمانی و محمد نوری از پرسپولیس کارت زرد داد.

 بازیکنان ذوب آهن:
شهاب گردان، محمد حسینی، فرشید طالبی، علی احمدی، شاهین خیری، حسین ماهینی، قاسم حدادی فر، مهدی رجب زاده، کاسترو( 58- محمد قاضی)، اسماعیل فرهادی(70- جلال رافخایی)، محمدرضا خلعتبری.
 سرمربی: منصور ابراهیم زاده

 بازیکنان پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، سپهر حیدری، علیرضا نورمحمدی، علیرضا محمد، حمید علی عسگر، سامان آقازمانی، مازیار زارع، امیرحسین فشنگچی(85- محمد منصوری)، محمد نوری، هادی نوروزی (73- مجتبی زارع)، وحید هاشمیان( 66 - آرفی)
 سرمربی: علی دایی


¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

ساعت 8:57 صبح یکشنبه 90/1/21

3کیروش برنامههای تیم ملی فوتبال را به کفاشیان ارائه کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال برنامه‌های خود در مورد تیم ملی و امید را به رئیس فدراسیون ارائه کرد.

جلسه کارلوس کی‌روش و دستیارانش با رئیس فدراسیون فوتبال در دفتر علی کفاشیان برگزار شد.
 در این جلسه که با حضور علی کفاشیان، عباس ترابیان، کارلوس کی‌روش، آنتونی سیموئز، مک درموت و دن گسپر برگزار شد، کی‌روش برنامه هایش درباره نحوه آماده سازی تیم ملی را به کفاشیان ارائه داد تا پس از بررسی درباره آنها تصمیم گیری شود. کی روش در آغاز جلسه با اشاره به زمان کمی تا رقابت پلی آف تیم امید در مقدماتی المپیک لندن با تیم امید عراق باقی مانده برنامه های این تیم را در اولویت دانست. 

 کی‌روش در ادامه اهمیت حضور ایران در جام جهانی 2014 برزیل بالا دانست و برنامه هایش را درباره تیم ملی بزرگسالان ارائه داد.


¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

ساعت 8:10 صبح چهارشنبه 90/1/17

3کاشانی:تا زمانی که هستم به پرسپولیس خدمت میکنم

حبیب کاشانی پس از تساوی بدون گل برابر بنیادکار عنوان کرد: از بازی راضی هستم. امروز علیرضا محمد و علیرضا حقیقی بعد از دو سه ماه برای پرسپولیس بازی کردند و بازی خوبی هم ارائه دادند. ما به برد نیاز داشتیم اما گرفتن یک امتیاز نیز در ازبکستان با ارزش بود. شاید همین یک امتیاز باعث صعود پرسپولیس شود.

 وی ادامه داد: بنیادکار تیم اول ازبکستان است و یک امتیاز امروز شیرین بود. من نمی‌دانم نتیجه بازی الاتحاد و الوحده چه شده، اما تصور می‌کنم الاتحاد بتواند با دو گل الوحده را ببرد.

 کاشانی تاکید کرد: امیدوارم در 3 بازی برگشت جبران امتیازهای از دست رفته شود و بتوانیم صعود کنیم تا دل هواداران شاد شود. فکر می‌کنم دایی با بضاعتی که داشت، نتیجه خوبی گرفت زیرا مازیار زارع و غلامرضا رضایی غایب بودند. این مساوی در پایان مرحله گروهی می‌تواند به ما کمک کند.

 کاشانی در ادامه در مورد شایعاتی مبنی بر دیدار برخی افراد با علی سعیدلو، رئیس سازمان تربیت بدنی برای احراز سرپرستی باشگاه پرسپولیس مطرح می‌شود، گفت: متاسفانه اخباری به گوش می‌رسد که نشان‌دهنده شیطنت برخی رسانه‌ها است. همیشه گفتم تا زمانی که در پرسپولیس هستم به این تیم خدمت و با تمام وجودم برای پرسپولیس کار می‌کنم.

 کاشانی تاکید کرد: خوشبختانه در تمام امور با سعیدلو هماهنگ هستم و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد و باز هم تاکید می‌کنم تا زمانی که در پرسپولیس هستم بدون توجه به حاسیه‌های همیشگی که در اطراف این تیم وجود دارد با تمام توانم خدمت خواهم کرد.

 وی در پایان یادآور شد: هیچ زمان به شایعات گوش نمی‌دهم و از هواداران هم می‌خواهم به چنین شایعاتی توجه نکنند.


¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

3 لیست کل یادداشت های این وبلاگ

خانه
وررود به مدیریت
پست الکترونیک
مشخصات من
 RSS 

:: بازدید امروز ::
6
:: بازدید دیروز ::
11
:: کل بازدیدها ::
173952

:: درباره من ::

قرمز آ تشین

عصمت اله احمدی
تقدیم به همه پرسپولیسیهای عزیز

:: لینک به وبلاگ ::

قرمز آ تشین

:: فهرست موضوعی یادداشت ها::

علی دایی - بخشش دایی- فوتبال- پرسپولیس[106] . پرسپولیس[3] . علی دایی[3] . تیم ملی[3] . پیروزی[2] . حبیب کاشانی[2] . الوحده[2] . شیاطین سرخ[2] . رفتن دایی[2] . سپاهان[2] . سرمربی تیم ملی . سعید مظفری زاده . سفر . سی‌و‌هفتم . شاگردان فرگوسن . شهرداری تبریز . رفتن یا ماندن علی دایی . زرد و قرمز . سازمان لیگ . پرسپولیس و استقلال . پنالتی . علی دایی - بخشش دایی- فوتبال- پرسپولیس- کادر فنی- تیم ملی -قطبی- . علی کفاشیان . فدراسیون . فشنگچی . فوتبال . فولاد خوزستان . فینال جام حذفی . قطبی . قلعه نویی و دایی . قهرمان لیگ . قهرمانی . کی روش . گلزنی کاشانی در ابوظبی . مربی . مربی تیم ملی . مس کرمان . منچستر . منچستریونایتد . نفت . همکاری با کی‌روش . وداعی تلخ . کنفدراسیون فوتبال آسیا . امارات . بازی های آسیایی گوانگجو - تیم امید - غلام حسین پیروانی-علی دایی . بازی های تدارکاتی تیم ملی . باقری . بلکبرن . بنیادکار . بنیادکار ازبکستان . پرافتخارترین . * . 90 . آتش کشیدن نفت تهران . آل‌نهیان . آینده تیم ملی . ا ستیل اذین . ابوظبی . استیلی . اصفهان . افشین . الاتحاد عربستان . خبرنگاران . خدمت . خرید . خودخواهی علی دایی . خوردبین . دخالت علی دایی در تیم ملی . دوئل . ذوب آهن . ذوب آهن اصفهان . راه آهن . پیروزی پرسپولیس . پیکان قزوین . تراکتور سازی تبریز . تیم پرسپولیس . تیم ملی-افشین قطبی-جام ملتهای آسیا-عکس بازی ایران-عراق-بازی با ک . جام جهانی . جام جهانی 2014 برزیل . جدول لیگ -نتایج مسابقات به صورت زنده .

:: آرشیو ::

ایام فاطمیه
بهار 1387
اردیبهشت 90
فروردین 90
دی 89
آذر 89
آبان 89
مهر 89
شهریور 89
تیر 89
خرداد 89
اردیبهشت 89
فروردین 89
آذر 88
آبان 88
مهر 88
خرداد 88
اردیبهشت 88
تیر 87

:: اوقات شرعی ::

:: لینک دوستان من::

آسمان آبی
بزرگترین دایرکتوری ایرانیان
آذر اختیاری
علی بنی احمد
گوگل فارسی
همه چیز در مورد موبایل
یاهو
پوریا کاکای کوچک
آپلود مجانی فایل و عکس
پرسپولیس
فوتبای سه
خبرهای پرسپولیس
برنامه نود
..:: پایگاه خبری لک نیوز ::..
طنز ایران

:: لوگوی دوستان من::

::وضعیت من در یاهو ::

یــــاهـو

:: خبرنامه وبلاگ ::

 

:: موسیقی ::