بهار 1387 - قرمز آ تشین
سفارش تبلیغ
صبا

قرمز آ تشین


ساعت 5:21 عصر شنبه 87/3/25

3هنرمند پرسپولیسی

زنده باد پرسپولیس

زنده باد پرسپولیس همیشه قهرمان                901


¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

ساعت 10:29 صبح یکشنبه 87/3/5

3پرسپولیس همچنان پر افتخارترین تیم تاریخ لیگ
تیم پرسپولیس با قهرمانی در هفتمین دوره لیگ برتر (جام خلیج فارس) به 3 رکورد جدید در لیگ برتر دست یافت. سرخپوشان تهرانی در این رقابتها با کسب 18 برد و به ثمر رساندن 55 گل و جمع آوری 59 امتیاز به 3 رکورد جدید در لیگ برتر رسیدند.

پیش از این، بیشترین برد پرسپولیس در سال 83 با 16 برد و کسب 55 امتیاز بود و در سال 85 با 49 گل زده از این نظر در لیگ برتر رکورددار بود.**همه مربیان پرسپولیس قهرمان

در 9 قهرمانی پرسپولیس، پروین 3 بار، راجرز و استانکو هر کدام دو بار، وطنخواه و قطبی نیز هر کدام یک بار هدایت این تیم را بر عهده داشته‎اند.

قهرمانی پرسپولیس به همراه مربیان وقت این تیم:

* آلن راجرز در سال‌های 1350 و 1352

*بیوک وطنخواه در سال 1354

* استانکو در سال‌های 1374و 1375

* پروین در سال‌های 1377، 1378و 1380

* افشین قطبی در سال 1386


¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

ساعت 2:33 عصر پنج شنبه 87/3/2

3قهرمانان
قهرمانان

¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

ساعت 11:1 صبح پنج شنبه 87/3/2

3اجماع پرسپولیسی‌ها برای تمدید قرارداد قطبی بیادی: رایزنی‌ها برای

یک‌شنبه شب جلسه‌ی هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی (پرسپولیس) در دفتر علی سعیدلو رییس هیات مدیره برگزار شد.

در این جلسه که با حضور تمامی اعضا برگزار شد، مسائل مختلفی نظیر چگونگی تمدید قرارداد با کادر فنی و بازیکنان، جذب بازیکنان جدید و پرداخت طلب بازیکنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حسن بیادی، عضو هیات مدیره باشگاه پیروزی درباره‌ی جلسه‌ی شب گذشته به خبرنگار ایسنا، گفت: در ابتدای جلسه "کاشانی" به عنوان مدیرعامل گزارش مبسوطی از عملکرد فصل گذشته را ارائه کرد. هم‌چنین درباره‌ی پیگیری‌های باشگاه برای بازگشت شش امتیاز به امتیازهای فصل گذشته‌ی پرسپولیس گزارشی ارائه شد و نظر مدیر عامل این است که این مساله، مساله‌ای ملی است و باید با پیگیری‌های لازم 6 امتیاز به پیروزی بازگردد.

وی افزود: دادگاه عالی ورزش قبل از دیدار با سپاهان دستور داده بود، حکم متوقف شود تا 6 امتیاز به پیروزی برگردد و پس از آن درباره‌ی آن تصمیم‌گیری شود اما، پس از قهرمانی در رقابت‌های لیگ از دادگاه عالی ورزش خواستیم که وارد متن حکم شود.

بیادی درباره‌ی جشن قهرمانی پیروزی گفت:‌ قرار شد که پس از ایام فاطمیه جشن قهرمانی در دو سطح عمومی و خانواده‌های بازیکنان و کادر فنی برگزار شود که در بخش عمومی به دنبال کسب مجوز از شورای تامین هستیم تا بتوانیم در محلی بزرگ جشن عمومی را با حضور طرفداران تیم برگزار کنیم.

وی درباره‌ی بدهی باشگاه به بازیکنان گفت: در جلسه‌ی هیات مدیره در رابطه با نحوه‌ی پرداخت باقیمانده‌ی طلب بازیکنان و کادر فنی صحبت‌هایی شد اما، در این شرایط باشگاه پولی برای پرداخت این بدهی‌ها ندارد ضمن آ‌نکه مدیر عامل باشگاه در راستای شفاف‌سازی درخواست حسابرسی زودرس کرد. در حال حاضر به غیر از حدودا 500 میلیون تومانی که باشگاه به بازیکنان و کادر فنی بدهکار است در فصل گذشته هیچ کس دیگر از باشگاه طلبی ندارد و تمامی بدهی‌ها برای گذشته است.

عضو هیات مدیره باشگاه پیروزی درباره‌ی تمدید قرارداد با بازیکنان فصل گذشته‌ی این باشگاه گفت: بسیاری از بازیکنان برای ماندن در تیم ابراز تمایل کرد‌ه‌اند و به کاشانی اختیار تام دادند که بدون هیچ شرط و شروطی تمدید قرارداد را بپذیرد. ضمن ‌آنکه ما مذاکرات خود را برای جذب بازیکنان جدید که بتوانند در این فصل کمک‌رسان پیروزی در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا باشند انجام داده‌ایم اما هنوز به نتیجه‌ی قطعی نرسیده است.

بیادی افزود: هدف اصلی باشگاه در فصل پیش رو قهرمانی در آسیاست و به همین دلیل بازیکنانی را به خدمت خواهیم گرفت که بتوانند از قهرمانی در لیگ پاسداری کنند و بتوانند به احساسات پاک و بی‌نظیر مردم ایران پاسخ دهند.

وی با بیان این‌که مردم ایران بیشتر از باشگاه به قهرمانی پیروزی در لیگ نیاز داشتند، گفت: پیروزی و استقلال هویت فوتبال در جامعه هستند و هر زمان که این دو با کیفیت بالای خود در کورس قهرمانی هستند شرایط جامعه‌ی ما نیز ارتقاء پیدا کرده و زمانی که هر دو تیم آسیب دیدند جامعه‌ی فوتبال هم آسیب دیده است. اگر چه قهرمانی پیروزی چیزی از ارزش‌های باشگاه سپاهان کم نمی‌کند و بازیکنان با اخلاق و پرتلاش سپاهان تلاش زیادی را در فصل گذشته متحمل شدند و توانستند نایب قهرمانی آسیا که ارزش فراوانی دارد را کسب کنند اما، پیروزی شایسته‌ی این قهرمانی بود.

بیادی درباره‌ی اظهار تمایل کاشانی برای استعفا گفت: وی هنوز برای رفتن اصرار دارد اما، تمامی اعضا با این نظر مخالفند.

عضو هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی درباره‌ی احتمال تمدید قرارداد با افشین قطبی گفت: تمامی اعضای هیات مدیره نسبت به تمدید قرارداد با قطبی اصرار دارند و پس از بازگشت وی از مسافرت، هفته‌ی آینده جلسه‌ای خواهیم داشت که در آن مذاکرات خود را با قطبی برای تمدید قرارداد انجام خواهیم داد.


¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

ساعت 10:56 صبح پنج شنبه 87/3/2

3قهرمانی منچستر

قهرمانی منچستر

منچستر یونایتد برای هفدهمین بار قهرمان انگلیس شد.

سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد دهمین عنوان قهرمانی خود را با شیاطین سرخ در لیگ برتر جشن گرفت.

عصر امروز (یکشنبه) در آخرین هفته از دیدارهای لیگ برتر باشگاه‌های انگلیس تیم منچستر یونایتد با پیروزی 2 بر صفر برابر ویگان به مقام قهرمانی رسید.

چلسی جدی‌ترین رقیب شیاطین سرخ با تساوی یک بر یک برابر بولتون نتوانست عنوان قهرمانی را که فصل پیش هم از آن شاگردان فرگوسن شده بود، از چنگ آنها درآورد.

این نخستین بار در چهل سال گذشته بود که دو تیم اول و دوم جدول رقابت‌های لیگ برتر در هفته پایانی این رقابت‌ها با هم، هم امتیاز بودند.

ویگان در حالی بازی را به منچستر واگذار کرد که در پنج بازی گذشته خود برابر این تیم شکست خورده بود.

کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی منچستر یونایتد در دیدار برابر ویگان زننده گل نخست تیمش از روی نقطه پنالتی بود و به این ترتیب آمار گل‌های خود در این فصل رقابت‌های لیگ برتر به عدد 31 رساند.

منچستر در رقابت‌های "لیگ برتر" که از سال 1992 آغاز شده است پرافتخارترین تیم به شمار می‌رود.

تاکنون سه بار سرنوشت قهرمانی به روز آخر کشیده شده بود که در همه آنها منچستر یونایتد یک طرف قضیه بود. شیاطین سرخ در سال‌های 1995 و 1998 قهرمانی را در روز پایانی به بلک‌برن و آرسنال واگذار کرده بودند اما آنها این بار (در فصل 2008-2007) همانند سال 1999 توانستند در روز پایانی قهرمانی را از آن خود کنند. این بیست و هشتمین جام قهرمانی فرگوسن با شیاطین سرخ به شمار می‌آید.

با این پیروزی شیاطین سرخ87 امتیازی شدند. چلسی هم با 85 امتیاز دوم شد. آرسنال و لیورپول هم به ترتیب با 83 و 76 امتیاز راهی مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده شدند.

ردینگ، بیرمنگام و دربی کانتی هم راهی دسته اول رقابت ها شدند.


¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

ساعت 10:50 صبح پنج شنبه 87/3/2

3قرمزته
قرمزته

¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

ساعت 11:58 صبح چهارشنبه 87/3/1

3پرسپولیس قهرمان

قهرمانی ارتش سرخ به امپراطوری افشین قطبی برهواداران صبورش مبارکباد.

ازکران تاکران یک رنگ آن هم قرمز...


¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

ساعت 11:15 صبح چهارشنبه 87/3/1

3پیروزی تیم پرسپولیس
پیروزی تیم پرسپولیس را به همه شما تبریک میگویم

¤ نویسنده: عصمت اله احمدی

نوشته های دیگران ( )

3 لیست کل یادداشت های این وبلاگ

خانه
وررود به مدیریت
پست الکترونیک
مشخصات من
 RSS 

:: بازدید امروز ::
5
:: بازدید دیروز ::
7
:: کل بازدیدها ::
173423

:: درباره من ::

قرمز آ تشین

عصمت اله احمدی
تقدیم به همه پرسپولیسیهای عزیز

:: لینک به وبلاگ ::

قرمز آ تشین

:: فهرست موضوعی یادداشت ها::

علی دایی - بخشش دایی- فوتبال- پرسپولیس[106] . پرسپولیس[3] . علی دایی[3] . تیم ملی[3] . پیروزی[2] . حبیب کاشانی[2] . الوحده[2] . شیاطین سرخ[2] . رفتن دایی[2] . سپاهان[2] . سرمربی تیم ملی . سعید مظفری زاده . سفر . سی‌و‌هفتم . شاگردان فرگوسن . شهرداری تبریز . رفتن یا ماندن علی دایی . زرد و قرمز . سازمان لیگ . پرسپولیس و استقلال . پنالتی . علی دایی - بخشش دایی- فوتبال- پرسپولیس- کادر فنی- تیم ملی -قطبی- . علی کفاشیان . فدراسیون . فشنگچی . فوتبال . فولاد خوزستان . فینال جام حذفی . قطبی . قلعه نویی و دایی . قهرمان لیگ . قهرمانی . کی روش . گلزنی کاشانی در ابوظبی . مربی . مربی تیم ملی . مس کرمان . منچستر . منچستریونایتد . نفت . همکاری با کی‌روش . وداعی تلخ . کنفدراسیون فوتبال آسیا . امارات . بازی های آسیایی گوانگجو - تیم امید - غلام حسین پیروانی-علی دایی . بازی های تدارکاتی تیم ملی . باقری . بلکبرن . بنیادکار . بنیادکار ازبکستان . پرافتخارترین . * . 90 . آتش کشیدن نفت تهران . آل‌نهیان . آینده تیم ملی . ا ستیل اذین . ابوظبی . استیلی . اصفهان . افشین . الاتحاد عربستان . خبرنگاران . خدمت . خرید . خودخواهی علی دایی . خوردبین . دخالت علی دایی در تیم ملی . دوئل . ذوب آهن . ذوب آهن اصفهان . راه آهن . پیروزی پرسپولیس . پیکان قزوین . تراکتور سازی تبریز . تیم پرسپولیس . تیم ملی-افشین قطبی-جام ملتهای آسیا-عکس بازی ایران-عراق-بازی با ک . جام جهانی . جام جهانی 2014 برزیل . جدول لیگ -نتایج مسابقات به صورت زنده .

:: آرشیو ::

ایام فاطمیه
بهار 1387
اردیبهشت 90
فروردین 90
دی 89
آذر 89
آبان 89
مهر 89
شهریور 89
تیر 89
خرداد 89
اردیبهشت 89
فروردین 89
آذر 88
آبان 88
مهر 88
خرداد 88
اردیبهشت 88
تیر 87

:: اوقات شرعی ::

:: لینک دوستان من::

آسمان آبی
بزرگترین دایرکتوری ایرانیان
آذر اختیاری
علی بنی احمد
گوگل فارسی
همه چیز در مورد موبایل
یاهو
پوریا کاکای کوچک
آپلود مجانی فایل و عکس
پرسپولیس
فوتبای سه
خبرهای پرسپولیس
برنامه نود
..:: پایگاه خبری لک نیوز ::..
طنز ایران

:: لوگوی دوستان من::

::وضعیت من در یاهو ::

یــــاهـو

:: خبرنامه وبلاگ ::

 

:: موسیقی ::